Regionální soutěž 2009

27.03.2009 13:00

Regionální soutěž v přehazované se uskutečnila v pátek 27. března 2009 v tělocvičně ZŠ TGM v Moravských Budějovicích. Zjistili jsme, že přehazovaná nepatří u našich dětí ke známým kolektivním sportům, proto se s ní dívky nejprve musely seznámit při hodinách TV. Přestože věděly, že svými výkony asi příliš neohromí, vydaly se na soutěž a už při druhém zápasu bylo vidět, že se zlepšují a berou si příklad ze hry ostatních ostřílenějších a zkušenějších hráček. Příští rok se jim tato zkušenost určitě bude hodit a možná dosáhnou i medailového umístění.

Odvážné bojovnice: Katka Vítámvásová, Barbora Macková, Mariana Roiková, Klára Líbalová, Ludmila Novotná a Simona Vejtasová.

Kontakt

SK Valeč

skvalec@seznam.cz

Valeč 109
675 53 VALEČ

Vyhledávání

Anketa

Na kolikátém místě tým mužů ukončí podzimní část soutěže?

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode