Jarní výšlap 2016

16.04.2016 14:52

Letošní jarní vycházka do přírody byla sice plánovaná už o týden dřív, ale kvůli chladnu a dešti jsme ji odložili až na 16. dubna -  a vyplatilo se. Tentokrát vyšlo počasí nádherné a trasa byla krásně jarně vymalovaná. Vyrazili jsme v půl druhé směrem na Odunec.  Zanedlouho jsme v zatáčce ze silnice odbočili vlevo a dál už pokračovali lesem.  Cestou byly pro děti připraveny různé úkoly, které musely plnit: poznávání stromů a zvířecích stop, házení šiškami na cíl, hledání víček v lese a pantomima. Některými soutěžemi se nechali zlákat i dospělí. Skóre účastníků bylo tentokrát vyrovnané: 13 dětí a 13 dospělých. Po zvládnutí všech překážek jsme dorazili k rybníku v Hájku, kde pro nás Petr Šebek nachystal parádní piknik. Opekli jsme si párky na ohni, posilnili se a krásně si odpočinuli na sluníčku. A nakonec ještě čekalo na děti hlavní překvapení - poklad. Chvíli sice trvalo, než ho objevily, ale následná radost z dárečků byla o to větší.


—————

Zpět