Zimní čtyřboj 2009 - Náměšť nad Oslavou

04.11.2009 10:00

Tento regionální přebor v atletických disciplínách pořádala ZŠ Husova v Náměšti nad Oslavou. Soutěžilo se ve šplhu na tyči 4,5 m, skoku z místa, člunkovém běhu a hodu medicimbalem. Mezi dětmi byl o účast velký zájem (hlavně na poslední chvíli), nakonec se však z organizačních důvodů zúčastnilo jen 8 soutěžících: Macková Bára, Odehnal Lukáš, Větrovský Marek, Pavlíčková Pavla, Věžníková Kateřina, Jordanová Lucie, Chytková Vendula a Chytková Natálie. Měli nelehké soupeře - mezi soutěžícími byla spousta výborných reprezentantů zúčastněných škol, kde mají odbor SPV zřízen přímo ve škole,  jejichž výkony jsou tradičně na opravdu vysoké úrovni. I když se našim mladým sportovcům nepodařilo probojovat na vítězné pozice, radost ze soutěžení ani dobrou náladu jim to neubralo a  pro všechny to bylo příjemné sportovně strávené odpoledne.

—————

Zpět